Samsung A50s

240.00260.00

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

SKU: N/A Kategori:

Informacion shtesë

GB RAM

4, 6

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.