iPhone 6S

125.00145.00

16GB
New-Jo RFB-(Pa Pako)

Ngjyrat

Zgjedh ngjyren që e deshironi

Subtotal:

Add-ons total:

Total:

SKU: N/A Kategori:

Informacion shtesë

GB

16, 32, 64

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.